Par mums

Par mums

Par LT DIGITAL

LT DIGITAL ir jauna SIA “Latvijas Tālrunis” dibināta aģentūra, kas specializējas digitālā mārketinga risinājumos un ir izveidota ar mērķi sniegt saviem klientiem – mazajiem un vidējiem uzņēmumiem īpaši pielāgotus, tajā pašā laikā pieejamus interneta mārketinga risinājumus, atbilstošus jaunākajām tirgus tendencēm.

Aģentūra ar specializāciju digitālā mārketinga risinājumos mazajiem un vidējiem uzņēmumiem:

– Individuāla pieeja katra uzņēmuma vajadzībām;
– Aktuāli risinājumi mainīgajā interneta vidē;
– Pieejami maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Mātes uzņēmumi

Informācijas grupa SIA “Latvijas Tālrunis” Latvijā ir pazīstama jau kopš 1991. gada un ir izveidojusi vairākus populārus un stabilus uzziņu, informatīvos un reklāmas mediju zīmolus kā, piemēram, ZL.LV, Zaļās Lapas, Firmas.lv, Pilseta24.lv, abc.lv, Medicine.lv u.c.

SIA “Latvijas Tālrunis” ietilpst Vācijas uzņēmuma Heise Medien Gruppe grupā, kas ir viens no lielākajiem Vācijas uzziņu pakalpojumu sniedzējiem ar vairāk nekā 120 miljonu eiro lielu apgrozījumu gadā.

Heis Medien Gruppe, Latvijas Tālrunis, LT DIGITAL

LT DIGITAL mantotā pieredze no mātes uzņēmuma un visas Heise Medien Gruppe grupas uzņēmumiem, dod iespēju sniegt saviem klientiem aktuālus, augstas kvalitātes klientam īpaši pielāgotus digitālā mārketinga risinājumus par pieejamu cenu.

LT DIGITAL nozīmē:

– IIggadēja un starptautiska pieredze,
– Kompetence,
– Stabilitāte.

Partneri

Heise Media Gruppe uzņēmumi, kas piedāvā digitālā mārketinga pakalpojumus un mājas lapu izstrādi citās valstīs, nodrošina pieredzes un kompetenču apmaiņu.

Heise Medien Gruppe

Tehniskā nodrošinājuma partneri

Mono Solutions (Dānija) – uzņēmums, kas nodrošina mājas lapu izveides un uzturēšanas platformu. Tas ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem pasaulē savā nozarē. Mono Solutions klienti jau ir vairāk nekā 20 pasaules valstīs.

monosolutions.com